Super premiera – wyjątkowa koszulka i medal 4. PKO Biegu Charytatywnego

Niezwykły bieg, wyjątkowa koszulka i wspaniały medal czekają na uczestników 4. PKO Biegu Charytatywnego organizowanego pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”.

Biegacze na tle serca, tak wygląda grafika, która znalazła się na koszulkach 4. PKO Biegu Charytatywnego. Koszulka jest wyjątkowa, bo powstała we współpracy z dziećmi z ośrodków opiekuńczo-wychowawczy. Zaprezentowana z przodu grafika przygotowana została na podstawie pracy autorstwa Kacpra Zambrowskiego z Lubina. Z tyłu koszulki znajduje się logo obchodów „Niepodległa”, nawiązujące do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jej jakość gwarantuje nasz partner 4F.

  facebook razem meska przod tyl

Na wszystkich którzy ukończą bieg czekają również wyjątkowe medale w kształcie serca.

P1122478

 

4. PKO Bieg Charytatywny odbędzie się w sobotę 15 września 2018. 12 stadionach w całej Polsce (w: Bydgoszczy, Gdańsku, Kaliszu, Koszalinie, Krakowie, Kutnie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łomży, Rudzie Śląskiej, Warszawie oraz Wrocławiu) zawodnicy pokonają kolejne okrążenia. W zamian za ich zaangażowanie, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.

Zapisy startują 28 sierpnia. Czas kompletować drużynę i pomóc z każdym krokiem.