#twojstart! Przygotuj się z nami do startu w 3. PKO Biegu Charytatywnym

#twojstart! Przygotuj się z nami do startu w 3. PKO Biegu Charytatywnym.

 

Nie biegasz? Zacznij i wystartuj z nami w 3. PKO Biegu Charytatywnym! Weź udział w konkursie i wygraj treningi pod okiem profesjonalistów oraz uczestnictwo w biegu.

#twojstart to konkurs dla wszystkich, którzy nie biegają, nie uprawiają sportów, nie mają kondycji, a chcą zacząć i wystartować w 3. PKO Biegu Charytatywnym. Zwycięzcy, pod okiem profesjonalistów, będą mogli rozpocząć przygodę ze sportem i przygotować się do biegu. Stworzymy wyjątkową drużynę – sztafetę, która 16 września 2017 r. pobiegnie na Stadionie AWF w Warszawie, by pomagać potrzebującym dzieciom!

5 zwycięzców otrzyma nie tylko pakiet startowy, ale także przygotowanie pod okiem trenerów akcji „BiegamBoLubię". Będziecie mieli zapewnione:

·         treningi na stadionie AWF w Warszawie przy ul. Marymonckiej 34 (we wszystkie soboty od 1 lipca do 9 września 2017 r. w godz. 10.30-11.30),

·         indywidualne konsultacje z trenerem,

·         konsultacje z dietetykiem,

a przede wszystkim start w naszej charytatywnej sztafecie!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy przesłać swoje zdjęcie i krótko uzasadnić dlaczego chciałbyś wziąć udział w 3. PKO Biegu Charytatywnym. Zgłoszenia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila wpisz #twojstart. Na prace czekamy do niedzieli 18 czerwca 2017 r. do końca dnia. Nagrodzimy autorów najbardziej kreatywnych prac.

Szczegóły konkursu na portalu Bankomania.