Zapisy na 3. PKO Bieg Charytatywny

Rejestracja na 3. PKO Bieg Charytatywny rozpocznie się 2 września. Stwórz swoją drużynę i dołącz do nas 16 września na jednym z 12 stadionów!

W sobotę 2 września 2017 r. o godz. 11.00 rozpoczną się zapisy na 3. PKO Bieg Charytatywny. Impreza wystartuje dokładnie dwa tygodnie później – w sobotę 16 września o godz. 11.00 jednocześnie na stadionach lekkoatletycznych 12 miast w Polsce: w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Lidzbarku Warmińskim, Łodzi, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Przed biegiem dorosłych, o godz. 10.00 na tych samych stadionach zostanie rozegrany PKO Bieg Charytatywny Młodych – dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Gdańsk1

Zawodnicy tworzący pięcioosobowe drużyny przez godzinę będą pokonywać kolejne okrążenia. Ich zaangażowanie zostanie przeliczone na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci w 12 województwach, w których odbędzie się wydarzenie. Najmłodsi również przyczynią się do wsparcia rówieśników w swoim województwie. Środki przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego. Fundacja sfinansuje też budowę siłowni plenerowych – po jednej dla wszystkich miast-gospodarzy.

Limit uczestników w biegu głównym to 70 drużyn na stadion. Opłata startowa wynosi 50 zł od drużyny, czyli 10 zł od osoby. Natomiast w PKO Biegu Charytatywnym Młodych w każdym z miast może wziąć udział 350 dzieci. Koszt startu dziecka to 5 zł. Wszystkie wpłaty zostaną przekazane na cel charytatywny.

Zapisy ruszą na stronie biegu: http://www.pkobiegcharytatywny.pl/.

Dołącz i pomagaj razem z nami!

Warszawa